Almanya Asyl Süreci Avrupa Kıtası Gündem Mülakat

Yol Mülakati ve Ana Mülakat detaylar.

[pdf-embedder url=”https://ilticahaberleri.com/wp-content/uploads/2018/11/Yol-Mülakati-ve-Ana-mülakat-detayli-bilgiler-1.pdf” title=”Yol Mülakati ve Ana mülakat detayli bilgiler”]

 

Benzer İçerikler

Nihal Olçok: 15 Temmuz’u çözerseniz geriye dönük 10 yılı çözersiniz

admin

Kılıçdaroğlu, 5 dilde yazdı: Deutsche Bank’a da söyleyeyim; Hazine’den para alamayacak!

admin

Dublin-III ve Uygulama Şartları

Editör

2 yorumlar

Efe Ekim 21, 2019 at 11:49 am

Merhabalar. Eşim ve çocuklarım Mayıs ayında Türkiye’den aldığımız bordo pasaportlar ile kosovaya gittiler. Bende Ağustos ayında yasadışı yollardan Yunanistana geldim. Eşim ve çocuklarım 4 ay Kosova’da kaldıktan sonra iptal edilen yeşil pasaportlarımiz ile Yunanistan a yanıma geldiler. (Tr den çıkışlarda iptal fakat yurtdışında kullanılabilen yeşil pasaport) 10 gün sonra Yunanistan’da parmak izi vermeden yine iptal edilen yeşil pasaportlarımiz ile Almanya’ya eşim ve çocuklarım geldiler. eşim ve çocuklarım Almanya’ya geldikten sonra Yunanistan’da kendim giderek parmak izi verdim.(Yunanistan’da yakalanirsam kampa girmek zorunda kalacağım için korktum ve parmak izi kendim verdim.) Bende yine yasadışı yollardan Almanya’ya geldim Eylül ayının sonunda. Daha sonra hep beraber Ekim ayında iltica başvurusunda bulunduk. Dublin anlaşması bize uygulanır mı bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Cevapla
admin Ocak 16, 2020 at 3:36 pm

MErhabalar, anlattıklarınız kadarı ile ilticanızda herhani bir problem yaşamazsınız. Yunanistana dublin uygulanmayacaktır.

https://www.youtube.com/channel/UCmM3vFfjylJD0TVdac5Asrg bundan sonra sorulara youtube, @ilticahaber twitter ve @ilticahaberleri instagram üzerinden cevap vereceğiz anlayışınız için teşekkürler.
Site üzerinden aylık olarak sorulara cevap vermekteyiz. Twitter ve youtube üzerinden günlük cevap verilmektedir.

Cevapla

YORUM YAP


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ilticaha/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757